Parkując samochód przed ostrowskim marketem E.Leclerc, gdy nie korzystamy z usług marketu lub mieszczących się tam sklepów musimy przygotować się na zapłatę opłaty parkingowej, która jest dość wysoka.

Przed marketem E.Leclerc już jakiś czas temu ustawiono tablice informujące, że parking jest tylko dla klientów marketu E.Leclerc pod którą umieszczono regulamin korzystania z parkingu. Pewnie większość z nas nie zwracała uwagi na tą tabliczkę, jednak jak informuje nas dzisiaj nasz czytelnik ochroniarz marketu informował osoby parkujące przed marketem, a które nie kierowały się do marketu, że teren jest prywatny i parkowanie bez korzystania z usług marketu jest płatne w wysokości 50zł za godzinę.

Jak możemy przeczytać w regulaminie parkingu – „2. Parking jest terenem prywatnym przeznaczonym do bezpłatnego parkowania pojazdów przez Klientów marketu E.Leclerc, przy czym przez klientów rozumie się również Klientów innych sklepów działających na terenie marketu. Parkowania pojazdów przez osoby nie będące Klientami marketu jest niedozwolone.

3. W przypadku gdy pojazd znajduje się na parkingu nieprzerwanie przez okres dłuższy niż 2 godziny, użytkownik zaparkowanego pojazdu zobowiązany jest do posiadania dowodu zakupu z danego dnia w markecie E.Leclerc lub sklepie działającym na terenie marketu”

Za zaparkowanie pojazdu, gdy nie jesteśmy klientami marketu możemy słono zapłacić. Jak czytamy bowiem w regulaminie – „4. Jeżeli użytkownik zaparkowanego pojazdu nie jest Klientem, marketu E.Leclerc albo nie dysponuje dowodem zakupu zgodnie z pkt 3 zarządca parkingu uprawniony jest do żądania zapłaty opłaty parkingowej w wysokości 50 zł za godzinę za korzystanie z każdego miejsca parkingowego (…)”

Jest to więc kolejny market w Ostrowie, który wprowadza opłaty za parkowanie i nie korzystanie z jego usług w tym czasie.


Jeśli jesteś świadkiem jakiego zdarzenia, chcesz ostrzec innych lub poinformować – prześlij nam informacje, zdjęcie przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość prywatną na portalu FB
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments