11 lutego doszło do pożaru domu w miejscowości Janisławice w gminie Sośnie. Mieszkająca tam rodzina straciła dom i dorobek życia. Gmina Sośnie uruchomiła zbiórkę dla rodziny.

– Ogień pojawił się w garażu i błyskawicznie objął wnętrze całego budynku. Spokojne rodzinne popołudnie przerodziło się w straszliwą tragedię. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Na miejscu błyskawicznie zjawiły się jednostki OSP oraz PSP, dzięki czemu pożar udało się opanować i ugasić. Niestety w wyniku pożaru budynek został zniszczony. Pomimo tak ogromnych zniszczeń budynek można uratować – czytamy na stronie uruchomionej zbiórki.

Niezbędna jest teraz pomoc finansowa na odbudowanie spalonego domu, gdzie całkowity koszt odbudowy to setki tysięcy zł.

– Dzisiaj wszyscy solidaryzujemy się z rodziną i chcemy pomóc, chcemy dać możliwość wszystkim ludziom dobrej woli aby również mieli szansę wsparcia bo już nie raz udowodniliśmy, że jesteśmy ludźmi o wielkim sercu. Dlatego zwracamy się do Państwa, ludzi dobrej woli o POMOC! Nieraz mogliśmy się przekonać, że można na Was liczyć w chwilach trudnych. Już teraz dziękujemy za wyrazy wsparcia, dziękujemy wszystkim, którzy natychmiast ruszyli z pomocą – czytamy na stronie zbiórki.

Całość zebranej kwoty przekazana zostanie na pomoc dla poszkodowanej rodziny, a organizatorem zbiórki jest Gmina Sośnie.

Pomóc można poprzez wpłatę na stronie zbiórki https://zrzutka.pl/4ga95n lub poprzez wpłatę na indywidualny numer konta zbiórki: 94 1750 1312 6885 2623 5067 5844.

Zobacz również: Pranie w odpowiedniej temperaturze – jak dopasować ustawienia pralki do rodzaju materiału?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments