Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu w związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło we wrześniu na terenie Kalisza opublikowali wizerunek osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem.

Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia mienia, do którego doszło 7 września przy ul. Sarbinowskiej 9 w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieustalony na chwilę obecną sprawca dokonał podpalenia trzech pojazdów zaparkowanych na niestrzeżonym parkingu.

W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagranie z kamery monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek opublikowane lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 47 77 51 364 (sekretariat Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego).

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można również przekazywać pod nr 47 77 51 900 – czynny całą dobę lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Zobacz również: Kolejne zadłużenie miasta! Ty razem… 14 milionów

Zobacz również: W naszym regionie więcej poradni z umowami na fundusz
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments