W rozegranych dzisiaj spotkaniach 3 kolejki IV ligi Pogoń Nowe Skalmierzyce wygrała aż 7:1 z Lubuszaninem Trzcianka, a Ostrovia 1909 zremisował dzisiaj z GKS Dopiewo 1:1.

Pogoń Nowe Skalmierzyce wygrała przed własną publicznością z Lubuszanin Trzcianka. Pierwsza bramka padła już w 6 minucie. 3 minuty później karnego wykorzystał Piotr Józefiak, a po chwili piłkę do bramki skierował Dawid Rączka. W 20 minucie kontaktowego gola zdobyli goście, jednak już do końca spotkania padała bramki tylko dla gospodarzy, którzy ostatecznie wygrali 7:1.

7:1 Adrian Radojewski (94)

Ostrovia 1909 zremisowała dzisiaj na Stadionie Miejskim w Ostrowie z GKS Dopiewo 1:1. Bramka dla Ostrovii padła w 62 minucie, gdy z okolic 22 metra solidnie przymierzył Maciej Mikulski i futbolówka znalazła się w siatce gości. Niestety w 80 minucie do ostrowskiej bramki trafił Adam Napieralski.

Ostrovia 1909 – GKS Dopiewo 1:1

1:0 Maciej Mikulski (62)
1:1 Adam Napieralski (80)