W środę, 28 października, w Ostrowie po raz kolejny obędzie protest w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Uczestnicy o 19.00 spotkają się w Parku Miejskim, a jak zapowiadają protestujący będzie to długi spacer.

Jak czytamy na udostępnianych informacjach w mediach społecznościowych – „W środę 28 października widzimy się po raz kolejny! O godzinie 19 spotykamy się przy amfiteatrze znajdującym się w Parku Miejskim.
Czeka nas wszystkich bardzo długi spacer. Naszykujcie się na to.
Weźcie ze sobą znicze, które tym razem przydadzą się wyjątkowo bardzo. Pamiętajcie o banerach, wieszakach, logach i hasłach przewodnich. Przypominam również, że mamy okres pandemii, więc pamiętamy o zakrywania ust i nosa. Obowiązuje także nas zachowanie dystansu.”

Dzisiaj, jak dowiadujemy się nieoficjalnie nie jest wykluczony protest pod domami ważnych polityków Prawa i Sprawiedliwości mieszkających w Ostrowie.

Relacja live z dzisiejszego protestu będzie oczywiście dostępna na naszym profilu na Facebooku.

AKTUALIZACJA godz. 11.20

Jak poinformowali przed chwilą organizatorzy wydarzenia w mediach społecznościowych – „Przypominam, że dzisiejszy spacerek rozpoczynamy z Parku Miejskiego o godz.19.00. Przespacerujemy się ulicami w centrum miasta, pod drodze odwiedzając biuro PiS. Weźcie znicze, wieszaki, banery, transparenty. Zostawimy im prezenty. Spacerujemy pokojowo, ale tym razem dość głośno!!! Pamiętajcie, że idą z nami całe rodziny, dlatego dbajcie wzajemnie o swoje bezpieczeństwo! Nie rzucajcie żadnymi przedmiotami, nie odpalajcie petard ani rac!! Wszelkie przejawy agresji i niszczenia mienia będą pacyfikowane. Nie jesteśmy wandalami i nie walczymy z policją!”
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments