Policjanci z Referatu do spraw Wykroczeń Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej KMP w Kaliszu poszukują świadków kolejnego zdarzenia drogowego do którego doszło na terenie Kalisza.

Do zdarzenia doszło 8 maja, w godzinach 9:00 – 17:00 na parkingu przy ulicy Al. Wolności, na wysokości numeru 12. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca nieznanego pojazdu nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Volkswagen T5 koloru ciemno czerwonego. Sprawca uszkodzenia oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie policjanci proszą o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne sprawcy zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać st. sierż. Ewie Działocha. tel. 47 77 513 06 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Zobacz również: Świadkowie zdarzenia poszukiwani. Komunikat policjantów z naszego regionu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments