Policjanci w związku ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło 13 października na terenie Kalisza poszukują osób, które mogą pomóc w ustaleniu danych sprawcy uszkodzenia innego pojazdu.

Do zdarzenia doszło około godz. 21:30 poza drogą publiczną, na terenie podwórza kamienicy przy ulicy Czaczkowskiej 14 w Kaliszu (miejsce przy garażach). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieznanym pojazdem, nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr cofania w wyniku czego doprowadzał do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Citroen DS4. Następnie sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie policjanci proszą o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami przedmiotowego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdem wyposażonym w wideorejestrator, który mógł nagrać numery rejestracyjne pojazdu sprawcy zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać asp Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Zobacz również: Śmiertelnie potrącił rowerzystę i uciekł. Teraz grozi mu 20 lat
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments