Policjanci kontynuują działania w ramach kampanii MSWiA „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Mundurowi w tym tygodniu spotkali się z dziećmi i młodzieżą z miasta i powiatu ostrowskiego przypominając o zagrożeniach związanych z uzależnieniami od narkotyków i dopalaczy oraz o odpowiedzialności prawnej osób nieletnich.

Dzielnicowi przeprowadzili w tym tygodniu 8 spotkań z dziećmi i młodzieżą w ramach kampanii MSWiA pn. Narkotyki i dopalacze zabijają, której hasło brzmi: Szkoda Ciebie na takie patoklimaty. Podczas tych spotkań rozmawiali o zagrożeniach związanych z uzależnieniami od narkotyków i dopalaczy, a także o odpowiedzialności prawnej nieletnich.

Po raz kolejny policjanci apelują do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami, z dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie znają. Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy, gdy ktoś namawia nas na dopalacze.

Kampania będzie trwała do końca 2019 roku. W jej ramach policjanci nadal będą kontynuować spotkania z dziećmi, młodzieżą i ich opiekunami.

Zobacz również: Prawie 4500 wniosków o oszacowanie strat z powodu suszy w powiecie ostrowskim. Straty będą liczone w milionach.
ŹRÓDŁOKPP Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments