W związku ze zdarzeniem drogowym do którego doszło w marcu na terenie Kalisza, policjanci poszukują osób, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w tym zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło 8 marca około godziny 14:50 na rondzie Westerplatte, gdzie kierujący nieznanym pojazdem nie zachował szczególnej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do zderzenia i uszkodzenia pojazdu marki Volkswagen Golf VI, koloru czarnego. Następnie sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc proszone są również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu, sprawcy.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments