Policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 14 marca na terenie Kalisza poszukują osób, które mogą pomóc w ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło około godz. 15:150 w Kaliszu na ul. Babina w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że w rejonie posesji nr 4 doszło do zderzenia dwóch pojazdów – KIA Rio koloru białego oraz Hondy Jazz koloru srebrnego. Wersje uczestników tego zdarzenia są całkowicie rozbieżne.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie faktycznego przebiegu zdarzenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami kolizji. O pomoc proszone są również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia faktycznego sprawcy wykroczenia.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Magdalenie Topko tel. 47 77 514 90 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments