Policjanci poszukują świadków zdarzenia do którego doszło 5 sierpnia w Kaliszu, gdzie potrącona przez samochód osobowy została rowerzystka.

Do zdarzenia doszło 5 sierpnia 2022r. około godziny 9:30 w Kaliszu na wysokości skrzyżowania ulicy Stawiszyńskiej z ulicą Szymanowskiego, gdzie kierujący pojazdem typu kabriolet w intensywnym niebieskim kolorze, posiadający tablice rejestracyjne żółtego koloru nie zachował szczególnej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do potrącenia kierującej rowerem.

W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków zdarzenia bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator i mogą pomóc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie – asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 w godzinach 7:30-15:30. Istotne dla sprawy informacje można przekazywać również na adres rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Zobacz również: Ukrywał się w specjalnie przygotowanym, ukrytym pomieszczeniu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments