Policjanci z Opatówka proszą o pomoc w ustaleniu okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 1 lipca bieżącego roku w miejscowości Borów. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 33-letni motocyklista.

Do zdarzenia doszło 1 lipca bieżącego roku około godz. 20:30, na drodze w miejscowości Borów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca motocykla jadąc od miejscowości Borów w kierunku ul. Turkowskiej w Opatówku, z nieustalonych przyczyn na prostym odcinku drogi (w obrębie skrzyżowania z drogą na Szulec) stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał kielujący motocyklem 33-latek.

W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków wypadku, którzy mogą przyczynić się do wszechstronnego wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia.

Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie –mł. asp. Matuszowi Ludwiczakowi tel.: 47 77 51780 w godzinach 7:30-15:30.

Zobacz również: Śmiertelny wypadek pod Ostrowem
ŹRÓDŁOkalisz.policja.gov.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments