Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 12 listopada w miejscowości Piotrów w powiecie kaliskim. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 40-letni rowerzysta.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Stawiszynie prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 12 listopada w godzinach 16:20-16:40, na drodze wojewódzkiej 442 w miejscowości Piotrów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący n/n samochodem jadąc od miejscowości Żegocin w kierunku miejscowości Pawłówek, wykonał nieprawidłowy manewr wyprzedzania rowerzysty wskutek czego doszło do zdarzenia. W wyniku tego zdarzenia obrażeń doznał 40- letni rowerzysta.

W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków wypadku, bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator i mogą pomóc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie – st. asp. Adamowi Walczakowi tel.: 47 77 51730 w godzinach 7:30-15:30. Informacje można przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Zobacz również: Włamał się i ukradł samochód. Szybko został zatrzymany
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments