W związku ze zdarzeniem drogowym do którego doszło 18 stycznia na terenie Kalisza policjanci poszukują osób, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w nim.

Z ustaleń policjantów wynika, że około godz. 7:30 na ulicy Garncarskiej w Kaliszu kierujący pojazdem marki Opel Meriva poruszając się od ul. Stawiszyńskiej w kierunku ul. Warszawskiej nie zachował bezpiecznej odległości wykonując manewr omijania w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Volvo. Następnie sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc proszą również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Zobacz również: Nie tylko seniorzy się nabierają. Na szczęście 48-latek trafił na właściwego pracownika w banku
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments