W związku ze zdarzeniem drogowym do którego doszło 28 lutego na terenie Kalisza, policjanci proszą o pomoc osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych kierowcy uczestniczącego w zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło około godz. 18:10 w Kaliszu na skrzyżowaniu ulic Piotrowskiego i Armii Krajowej. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem koloru białego nie ustąpił pierwszeństwa kierującej hulajnogą elektryczną, zmuszając ją do zmiany toru jazdy celem uniknięcia zderzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc proszone są również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Zobacz również: Rusza remont mostu. Wjazd tą drogą do Ostrowa będzie zamknięty
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments