Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 14 lipca w Kaliszu przy ulicy Częstochowskiej 140. W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ pojazd marki Opel Meriva.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 14 lipca około godz 15:00 w Kaliszu kierujący nieustalonym pojazdem koloru niebieskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa poruszającej się pasem skrajnym ul. Częstochowską (patrząc od kierunku ul. Ks. Jolanty w kierunku centrum) kierującej pojazdem Opel Meriva doprowadzając do zderzenia i uszkodzenia wymienionego pojazdu, a następnie sprawca oddalił się z miejsca w kierunku os. Piwonice.

W związku z powyższym policjanci zajmujący się sprawą proszą o kontakt naocznych świadków zdarzenia bądź też osoby, które przejeżdżały w tym rejonie pojazdami wyposażanymi w wideorejestrator i mogą pomóc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu uczestniczącego w zdarzeniu.

Wszelkie, istotne dla sprawy informacje można przekazywać funkcjonariuszowi prowadzącemu postępowanie – asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475.

Zobacz również: Policjanci „kontrolowali” rolników
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments