Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 3 kwietnia na terenie Kalisza i wszystkich świadków zdarzenia proszą o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszem prowadzącym sprawę.

Do zdarzenia doszło 3 kwietnia około godz. 08:55 na terenie w Kalisza. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem koloru granatowego mężczyzna, jadąc ulicą Podmiejską (od Ronda Westerplatte w kierunku Ronda Honorowych Dawców Krwi) potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych nastolatkę. Mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami w tej sprawie policjanci proszą o pomoc osoby, które były naocznymi świadkami tego zdarzenia, bądź też przejeżdżały w pobliżu pojazdami wyposażonymi w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do wytypowania numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy zdarzenia.

Wszelkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać mł. asp. Annie Bruś tel. 47 77 514 90 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Zobacz również: Kolejny tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje 32-latek
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments