Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w marcu na terenie Kalisza.

Do zdarzenia doszło 16 marca około godz. 20:25 w rejonie skrzyżowanie ul. Łódzkiej i Sportowej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący nieznanym pojazdem, nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr skrętu w lewo nie ustępując pierwszeństwa przejazdu pojazdom jadącym z przeciwnego kierunku. W wyniku tego zdarzenia kierujący audi, chcąc uniknąć zderzenia wykonał manewr obronny uderzając w lewy bok pojazdu marki Nissan. Następnie sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami tego zdarzenia. O pomoc proszone są również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, a których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu, sprawcy.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.p
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments