Policjanci z Kępna prowadzą czynności wyjaśniające w związku z dokonanymi kradzieżami z włamaniem do samochodów osobowych w Kępnie oraz miejscowości Osiny, które miały miejsce w nocy z 2 na 3 marca 2023 roku przez dotąd nieustalonego mężczyznę.

Sprawca dokonał kradzieży laptopa marki Lenovo, drukarkę oraz gitarę akustyczną wraz z futerałem. W związku z tym zdarzeniem poszukujemy mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowała jedna z kamer monitoringu w rejonach ulicy Osińskiej.

Jak informują kępińscy policjanci osoba zarejestrowana przez monitoring może posiadać istotne informacje na temat zaistniałych zdarzeń.

źródło: KPP Kępno

– Zwracamy się z prośbą do osób, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie, rozpoznają wskazanego mężczyznę lub mogły być bezpośrednimi świadkami tych zdarzeń o kontakt telefoniczny lub osobiste stawiennictwo w Komendzie Powiatowej Policji Kępnie. Każda uzyskana informacja zostanie wnikliwie sprawdzona. Zapewniamy anonimowość w tej sprawie – czytamy w opublikowanym komunikacie KPP Kępno.

Zobacz również: Tragedia w regionie. Nie żyje dwoje dzieci. Reanimowano również kobietę
ŹRÓDŁOpolicja.gov.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments