Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzi czynności w sprawie zaginięcia 30-letniej obywatelki Ukrainy, która mieszkała na terenie powiatu ostrzeszowskiego.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzi czynności w sprawie zaginięcia obywatelki Ukrainy OLEKSIIENKO MARYNA ostatnio zamieszkałej w miejscowości Olszyna w powiecie ostrzeszowskim.

Okoliczności zaginięcia: Kobieta ostatni raz widziana w czwartek 15.09.2022 roku około godziny 12:00 w miejscowości Olszyna, przez matkę zgłaszającego, która odwiozła zaginioną i pozostawiła w jej miejscu zamieszkania, udając się następnie po syna zaginionej celem odebrania go ze szkoły. Tego samego dnia w godzinach popołudniowych kobieta wyszła z miejsca zamieszkania, nie informując nikogo dokąd się udaje i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

fot: KPP Ostrzeszów

Ktokolwiek widział kobietę lub posiada informacje gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie pod numerem 47 77 57 200 lub pod numer alarmowy 112.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments