Policjanci w związku ze zdarzeniem drogowym do którego doszło 22 grudnia na terenie Kalisza proszą o kontakt osoby, które mogą pomóc w ustaleniu danych użytkownika pojazdu, uczestniczącego w zdarzeniu.

Do zdarzenia doszło około godz. 11:30 na parkingu przy ulicy Handlowej 9 w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Mitsubishi nie zachował należytej ostrożności podczas wykonywania manewru cofania w wyniku czego doprowadził do zderzenia z zaparkowanym pojazdem koloru czerwonego.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie właściciela pojazdu, policjanci proszą o kontakt kobietę, która tego dnia była użytkownikiem samochód koloru czerwonego. O pomoc policjanci proszą również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, a których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych uszkodzonego pojazdu.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie sierż. szt. Ewelinie Dębowiak-Korkis tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej).

Zobacz również: Pijani za kółkiem. Kolejni zatrzymani przez ostrowskich policjantów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments