W związku ze zdarzeniem drogowym do którego doszło 9 listopada na terenie Kalisza, policjanci prowadzący postępowanie poszukują świadków.

Do zdarzenia doszło 9 listopada około godz. 14:30 w strefie ruchu w Kaliszu na ul. Poznańskiej 121-131 (Parking w rejonie Carrefoura). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem prawdopodobniej marki Peugeot, koloru szarego lub srebrnego), wyjeżdżając z terenu parkingu na ul. Piłsudskiego nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym pojazdem w wyniku czego najechał na tył pojazdu marki BMW powodując jego uszkodzenie. Następnie sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc policjanci proszą również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory obrazu, a których nagranie mogłoby przyczynić się do wytypowania sprawcy zdarzenia.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 51 475 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: katarzyna.walczak@po.policja.gov.pl.

Zobacz również: Wydane zostały dwa ostrzeżenie pogodowe dla powiatu

Zobacz również: Czas promocji i wyprzedaży to okres żniw dla przestępców
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments