Policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 stycznia na terenie Kalisza poszukują świadków.

Do zdarzenia doszło około godz. 17:55 w rejonie piekarni, przy ulicy Armii Krajowej w Kaliszu. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący najprawdopodobniej pojazdem marki Renault Clio nie zachował szczególnej ostrożności wykonując manewr cofania w wyniku czego doprowadził do zderzenia i uszkodzenia zaparkowanego pojazdu marki Fiat Panda. Następnie sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia.

W związku z prowadzonymi czynnościami wyjaśniającymi w tej sprawie, które mają na celu ustalenie sprawcy wykroczenia, policjanci proszą o kontakt osoby, które były naocznymi świadkami zdarzenia. O pomoc proszą również osoby, których pojazdy wyposażone są w rejestratory jazdy, których nagranie mogłoby przyczynić się do ustalenia numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy.

Wszystkie istotne dla sprawy informacje można przekazywać prowadzącej postępowanie asp. Katarzynie Walczak tel. 47 77 514 75 lub 47 77 51 460 (Sekretariat Wydziału Prewencji i Profilaktyki Społecznej). Informacje można również przesyłać na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl

Zobacz również: Pijany uciekał przed policjantami
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments