Policjanci zatrzymali kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców. Tylko wczoraj, policjanci na drogach naszego miasta i powiatu zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. Natomiast w Kaliszu zatrzymany został 50-latek, który kierował ciężarówką mają 1,5 promila.

Po godzinie 7:00 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki VW Golf którym kierował 54-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Okazało się, że mężczyzna kierował samochodem mając ponad promil alkoholu. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania pojazdami.

Godzinę później, policjanci zatrzymali 36-latka z powiatu ostrowskiego. Kierujący osobowym golfem miał w organizmie blisko 1.5 promila alkoholu.

Około godziny 15:30 funkcjonariusze zatrzymali do kontroli pojazd marki VW Transporter, którego tor jazdy wskazywał, że kierujący może być nietrzeźwy. 43-latek z powiatu ostrowskiego miał w organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto, mężczyzna posiadał czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia, ostrowscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch kierujących, którzy w obszarze zabudowanym jechali ponad 100km/h. 30-latek z powiatu gostyńskiego jechał z prędkością 120km/h. Kierujący został ukarany mandatem w kwocie 2 tysięcy złotych, otrzymał też 14 punktów karnych.

Kolejny kierujący zatrzymany za rażącą prędkość w obszarze zabudowanym to 62-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna przekroczył prędkość o 57km/h. Został on ukarany mandatem w kwocie 1500 złotych, otrzymał też 13 punktów karnych.

Natomiast policjanci z Kalisza zatrzymali do kontroli kierowcę ciągnika siodłowego z naczepą. W trakcie kontroli policjanci wczuli woń alkoholu od 50-latka siedzącego za kierownicą ciężarówki. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że mężczyzna prowadził auto w stanie w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.


Zobacz również: Pijana 14-latka trafiła do szpitala
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments