Policjant z mikstackiego posterunku, jadać do pracy zatrzymał w Boczkowie w gminie Nowe Skalmierzyce półnagiego mężczyznę, który na osiedlowym parkingu skakał po zaparkowanych samochodach.

W sobotę, 5 marca o godzinie 05:30 jadący na służbę mł. asp. Jakub Krysiński, policjant z Posterunku Policji w  Mikstacie zamieszkujący na terenie powiatu ostrowskiego, zauważył w miejscowości Boczków w gminie Nowe Skalmierzyce półnagiego mężczyznę, biegającego po osiedlowym parkingu i przeskakującego przez maski samochodów, pozostawiając na nich ślady krwi.

Mężczyzna na widok policjanta wpadł w panikę, zaczął wołać o pomoc, a następnie odbijając się od samochodów zaczął uciekać w kierunku pobliskich pól. Policjant pobiegł za nim i go zatrzymał.

Mężczyzna zachowywał się irracjonalnie, na zmianę wpadając w panikę, a następnie uspokajając się. Nie potrafił powiedzieć jak się nazywa, gdzie mieszka oraz co robi w miejscu, w którym się znajdował. Miał on również zakrwawione ręce, lecz rany te były powierzchowne.

Po przyjeździe na miejsce patrolu z ostrowskiej komendy policji funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie woreczek foliowy z zawartością znacznej ilości białego proszku.

Zobacz również: Kolejna tragedia w regionie. Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments