Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację 20-letniego Rafała, który 6 kwietnia 2019r. na skrzyżowaniu Alei Słowackiego i ulicy Królowej Jadwigi miał wypadek samochodowy. W jego samochód uderzył rozpędzony kierowca innego pojazdu.

 

Trafił on do szpitala w bardzo ciężkim stanie i przez 2 tygodnie utrzymywany był w stanie śpiączki. 14 dni trwała walka lekarzy o jego życie. Na szczęście niedawno Rafał wybudził się i choć z dnia na dzień jego stan poprawia się, nadal ma jednak problemy z poruszaniem się i mową.

Jak możemy przeczytać na stronie zrzutki zorganizowanej przez jego rodziców – Teraz nasz syn potrzebuje specjalistycznej, intensywnej rehabilitacji, której miejscowy szpital nie jest w stanie mu zapewnić. Jednak jest szansa! Rafał może wrócić do sprawności sprzed wypadku, dzięki rehabilitacji w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej ”Votum” w Krakowie. PCRF pomogło osobom w podobnych sytuacjach. Jest jedno ale… Doba leczenia w tym centrum to koszt aż 1000 zł, a leczenie ma trwać około jednego miesiąca. 22 tysiące to kwota, która przerasta nasze możliwości finansowe. Dlatego jako rodzice zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszego syna. Rafał ma zaledwie 20 lat i ogromną szansę na powrót do sprawności sprzed wypadku.

Linku do zrzutki – https://zrzutka.pl/8uw2tf
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments