Policja Ostrów Wielkopolski

Dzisiaj nad ranem na drodze DK 25 na trasie Ostrów Wielkopolski – Czekanów doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy, a następnie podczas czynności służb w jeden z pojazdów wjechał inny kierujący.

Jak wynika ze wstępnych informacji po godzinie 5.00 samochód osobowy marki Renault Clio potrącił pieszego, który wcześniej siedział na jednej z barierek energochłonnych. Do potrącenia doszło na drodze z Ostrowa w kierunku Kalisza, gdzie droga z dwóch pasów przechodzi w jeden.

Na miejsce zadysponowano policję oraz pogotowie. Podczas wykonywania czynności w stojący Renault wjechał samochód marki Ford, którego kierujący nie zauważył trzech pojazdów służb z włączonymi niebieskimi światłami tzw. „kogutami”. Stojący Renault miał też włączone światła awaryjne.

Następnie dodatkowo na miejsce zadysponowano strażaków. Na szczęście w tym drugim zdarzeniu nikt nie ucierpiał, natomiast pieszy został zabrany do szpitala.

Okoliczności obu tych zdarzeń wyjaśniają teraz policjanci.

Zobacz również: Bójka w centrum miasta? Dwie osoby w szpitalu


Jeśli jesteś świadkiem jakiego zdarzenia, chcesz ostrzec innych lub poinformować – prześlij nam informacje, zdjęcie przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość prywatną na portalu FB
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419