W związku z prowadzonym postępowaniem w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w lipcu w Kaliszu policjanci opublikowali zdjęcie z monitoringu, na którym zarejestrowano sylwetkę osoby mogącej mieć związek z tym zdarzeniem.

Kaliscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 11 lipca na ul. Górnośląskiej w Kaliszu. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany mężczyzna kierujący rowerem, poruszając się po chodniku najechał na 5-letniego chłopca. Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala.

W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka rowerzysty, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie – podkom. Karolem Burkiem tel. 47 77 51 180. Informacje można przekazywać również za pośrednictwem sekretariatu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego nr tel. 47 77 51 364, 47 77 51 360 (w godz. 7:30 – 15:30) lub na adres poczty elektronicznej: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Zobacz również: 35-latek zatrzymany z narkotykami

Zobacz również: Zderzenie rowerzysty z samochodem ciężarowym
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments