Dzisiaj przedstawiony został trzon drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia na sezon 2020. Dotychczasowi liderzy drużyny Arged Malesa TŻ Ostrovia Tomasz Gapiński i Grzegorz Walasek zostają w Ostrowie, a dołącza do nich doświadczony Rafał Okoniewski.

Tomasz Gapiński już w trakcie sezonu zadeklarował, że zostaje w Ostrowie na kolejny sezon.

Doskonale się czuję w Ostrowie. Dzięki moim sponsorom, firmie Garcarek mam szybkie motocykle. Dziękuję sponsorowi, prezesem, trenerowi i kibicom za udany sezon. Trzeba zrobić wszystko, by kolejny był jeszcze lepszy – podkreśla Tomasz Gapiński .

Drugi sezon w Ostrowie spędzi również Grzegorz Walasek, który również przedłużył kontrakt z ostrowskim klubem.

Grzesiek wprowadzał w naszej drużynie bardzo fajną atmosferę. Świetnie się rozumiał z Tomkiem Gapińskim. Myślę, że podobnie będzie z Rafałem Okoniewskim, który dołącza do naszego zespołu – mówi Radosław Strzelczyk.

Rafał Okoniewski jest pierwszą nową twarzą w Arged Malesa TŻ Ostrovia. To doświadczony żużlowiec, który w styczniu przyszłego roku skończy 40 lat. W sezonie 2019 reprezentował barwy Orła Łódź, gdzie uzyskał 18. średnią Nice 1. Ligi Żużlowej na poziomie 1.940. Rafał Okoniewski dołącza także do grona żużlowców sponsorowanych przez Auto Partner Mercedes Jana i Andrzeja Garcarków.

We wtorek władze klubu poinformowały również, że na kolejny sezon w Ostrowie zostaje Nicolai Klindt. Więcej na ten temat TUTAJ>>>
ŹRÓDŁOtzostrovia.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments