Straż Pożarna

Służby ratunkowe były dzisiaj wzywane do kilku zdarzeń na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego oraz powiatu.

Około godziny 9:15 w miejscowości Raszków doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy Straży Pożarnej, które wygasiły piec oraz dokonały wyczyszczenia komina z sadzy. Przewód kominowy został sprawdzony przy pomocy kamery termowizyjnej.

W Radłowie ciężarówka zderzyła się z busem. Na miejsce zadysponowano policję, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. Więcej na ten temat TUTAJ>>>

Po godzinie 10.00 doszło do pożaru sklepu sieci Admat w Nowych Skalmierzycach, który mieści się w jednokondygnacyjnym budynku. Ogień objął konstrukcje dachu. W akcji gaśniczej brało udział dziewięć zastępów straży pożarnej.

Dzisiaj doszło również do wypadku na wysokości miejscowości Pawłów w gminie Sośnie na drodze krajowej 25. Dachował tam bus, a dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, policję oraz pogotowie.

W regionie do wypadku doszło w Rozdrażewie w powiecie krotoszyńskim, gdzie zderzyły się trzy samochody osobowe. Poszkodowanych zostało dwóch kierowców. Na miejsce zadysponowano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments