W czwartek, 4 czerwca, przypada uroczystość Bożego Ciało. W tym dniu ulicami miasta Ostrowa Wielkopolskiego przejdzie tradycyjna procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy z udziałem wszystkich ostrowskich parafii.

W tym roku uroczystości Bożego Ciała i procesja do czterech ołtarzy w naszym mieście rozpocznie Mszą świętą o godz. 10.30 w kościele św. Antoniego. Bezpośrednio po niej wyruszy z kościoła.

Na zakończenie procesji przy Konkatedrze odbędzie się uroczyste błogosławieństwo Najświetszego Sakramentu.




Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Heniek

👎👎👎👎👎👎