Protestowano podczas wizyty premiera Morawieckiego. Zdjęcia. Wideo

3

W środę, Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki odwiedził Kalisz, gdzie uczestniczył w pikniku rodzinnym „Rodzinny Kapitał Opiekuńczy”. Podczas jego wizyty odbyły się protesty osób niezgadzających się z polityką rządu.

Podczas pobytu premier zapowiedział wprowadzenie nowego programu.

– Dwa miesiące temu zapowiedzieliśmy rodzinny kapitał opiekuńczy. To dodatkowe 500 zł od 13 do 36 miesiąca życia po to żeby panie, kobiety, matki mogły łączyć łatwiej życie zawodowe z życiem rodzinnym – mówił podczas swojego wystąpienia premier Mateusz Morawiecki.

Podczas wizyty premiera w Kaliszu odbył się protest osób, które nie zgadzają się z polityką rządu i to w różnych kwestiach. Słychać było okrzyki, również podczas przemówienia premiera, o treści – morderca, kłamca, dość z segregacją sanitarną, dlaczego chcecie szczepić dzieci. Do tej ostatniej kwestii odniósł się w wystąpieniu premier.

– Covid-19 to wielka tragedia, a my wszyscy z mojego pokolenia 50+, ale i młodsi pamiętają, że szczepienie dzieci to było coś normalnego. dzięki temu pozbyliśmy się takich chorób jak ospa prawdziwa, jak kiedyś straszna okrutna, straszna choroba
Heinego-Medina, ale także innych szczepień odra, różyczka
– mówił premier.

Całe wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego oraz przejście spod ratusza do Parku Miejskiego wśród okrzyków protestujących możecie państwo zobaczyć w poniższym materiale wideo.

Po przemówieniach premier spotkał się z uczestnikami pikniku, gdzie rozmawiał z mieszkańcami Kalisza, pozwał do wspólnych zdjęć.
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Tyle premier zrobił dla nas dobrego, a ci tylko protestują. Należy mu dziękować.

Obrońcy konstytucji, przeciwnicy szczepień, konfederacja, WON i jeszcze chyba kilka osób mających na wiele kwestii zupełnie odmienne poglądy wspólnie protestowały przeciwko PIS.

Piękne powitanie!!!