fot: https://zrzutka.pl/2njt3r

W niedziele, 5 grudnia u ostrowianki, 4-letniej Klary lekarze zdiagnozowali nowotwór złośliwy, który zajął większą część prawej nerki.

– Klara ma 4 latka. Od urodzenia jest naszym oczkiem w głowie. Jest wesołą, pełną energii, pasji i chęci do życia dziewczynką. Marzyła aby być księżniczką, o tym aby św. Mikołaj przyniósł jej piękną balową suknię… – czytamy na stronie uruchomionej zbiórki. – Niestety… dnia 05.12.2021 o godzinie 15.00 runął nasz cały świat! Córka późnym popołudniem zaczęła źle się czuć… mocno krwawiła podczas korzystania z toalety… nie czekając długo trafiliśmy do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim… po wykonanych licznych badaniach oraz USG usłyszeliśmy coś co zmieniło nasze dotychczasowe życie na zawsze : NOWOTWÓR PRAWEJ NERKI…

Obecnie dziewczynka przebywa w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym „PRZYLĄDEK NADZIEI” we Wrocławiu, gdzie po szczegółowych badaniach zdiagnozowano nowotwór złośliwy Wilmsa. Nerka dziewczynki po powiększeniu ma aktualnie 9.9cm a guz 6.5cm.

Ostrowiankę czeka teraz leczenie przed operacyjnego jak i pooperacyjnego. Uruchomiona została zbiórka na to leczenie, która ma pomóc dziewczynce wrócić do zdrowia.

Pomóc można poprzez wpłatę na stronie zrzutki https://zrzutka.pl/2njt3r oraz poprzez udostępnianie jej. Rodzice również proszą o modlitwę za ich dziecko.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

a bok produkty które mogły się do tego przyczynić….