W sobotę, 11 maja na terenie ośrodka Piaski-Szczygliczka odbędzie się Europejska Gra Miejska, która łączy zabawę z edukacją.

Punkt EUROPE DIRECT Ostrów Wielkopolski wraz z Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza do udziału w grze, która odbędzie się na terenie Ośrodka Piaski Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim.

Tematyka gry nawiązywać będzie do 20. rocznicy członkostwa Polski w Unii Europejskiej, nadchodzących wyborów do Parlamentu Europejskiego oraz priorytetów Komisji Europejskiej. Wydarzenie to organizowane jest także w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Drużyny, które w rankingu zajmą pierwsze trzy miejsca otrzymają wartościowe nagrody:

I miejsce: voucher o wartości 700,00 zł brutto

II miejsce: voucher o wartości 500,00 zł brutto

III miejsce: voucher o wartości 300,00 zł brutto

Jak wziąć udział w grze? Należy uzupełnić Formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: europedirect-ostrowwielkopolski@ctiw.pl

Udział w zabawie można zgłaszać do 9 maja lub do wyczerpania liczby miejsc w grze. Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej: https://europedirect-ostrowwielkopolski.ctiw.pl/index.php/aktualnosci/359-zaproszenie-do-udzialu-w-3-europejskiej-grze-miejskiej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments