W minioną sobotę w Gołuchowie rozegrano II Grand Prix młodzików i juniorów w tenisie stołowym. W zawodach wzięło udział ośmiu zawodników klubu LKS TAJFUN Ostrów Wielkopolski.

W kategorii juniorek trzecie miejsce zajęła Darya Laptuta, piąta była Olga Wojdal, natomiast w kategorii juniorów czwarte miejsce wywalczył Robert Baranowski, szósty był Jan Setecki, siódmy Bartłomiej Ustianowski, a ósmy Oliwier Rusek. W kategorii młodzików dwunaste miejsce zajął Jędrzej Kolenda, a szesnaste Bartłomiej Rudowicz.

Po sobotnich zmaganiach w Grand Prix młodzież z ostrowskiego klubu wystartowała w XXV Otwartych Mistrzostwach Wsi Łąkocin.

Były to ostatnie zawody w tym roku, w których uczestniczyli nasi zawodnicy. Bardzo dobry występ w tych zawodach odnotował Bartłomiej Ustianowski, który zwyciężył w kategorii szkół podstawowych chłopców. Drugie miejsce w kategorii open kobiet wywalczyła Darya Laptuta, a w kategorii mężczyzn dwunaste miejsce zajął Robert Baranowski. Teraz przed nami kilkudniowa przerwa świąteczna, która pozwoli na chwilę odpoczynku i regeneracje sił. Po świętach wznawiamy treningi, aby dobrze rozpocząć drugą część sezonu – powiedział Robert Strzelczak, trener LKS „TAJFUN” Ostrów Wielkopolski.
ŹRÓDŁOLKS Tajfun
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments