Kolejny senior z naszego regionu został oszukany i okradziony ze wszystkich oszczędności. Tym razem 88-letni kaliszanin uwierzył w opowieść nieznanej mu kobiety.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do 88-letniego mężczyzny przed blokiem podeszła nieznajoma kobieta. Podczas rozmowy poinformowała seniora, że chce wynająć mieszkanie w tym samym bloku w którym mieszka mężczyzna. Oszustka tak umiejętnie pokierowała rozmową, że 88-latek zgodził się, aby kobieta poczekała w jego mieszkaniu na właściciela rzekomo wynajmowanej nieruchomości.

W pewnym momencie kobieta poprosiła 88-latka o rozmienienie pieniędzy, a życzliwy senior w obecności nieznajomej wyciągnął schowaną gotówkę i rozmienił banknot na mniejsze nominały. W ten sposób oszustka zobaczyła, gdzie kaliszanin trzyma oszczędności. Gdy mężczyzna wyszedł z pokoju, kobieta wykorzystała okazję i okradła seniora.

Niestety dopiero kilka dni później mężczyzna zorientował się, że padł ofiarą przestępstwa i o całym zdarzeniu powiadomił Policję.

Zobacz również: 83-latka straciła cały dorobek życia. Przekazała oszustom 190 tys.

Zobacz również: Wykorzystali dobroć 79-latki. Poprosili o wodę, a w „podziękowaniu” ją okradli
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments