W lipcu na budowie sali wiejskiej w Bieganinie, 28-letni Aleksander spadł z dachu i złamał kręgosłup. Jest sparaliżowany, a pracodawca nie udzielił mu pomocy. Mężczyzna potrzebuje pieniędzy na rehabilitację.

Na portalu siepomaga.pl zorganizowana zastała zbiórka na Trzymiesięczny turnus rehabilitacyjny. Jak możemy przeczytać na stronie zbiórki:

Niskie pensje i duże bezrobocie spowodowały, że wyjechałem z rodzinnej Gruzji i przyjechałem do Polski. Ten wyjazd to miała być szansa na lepsze życie! Znalazłem pracę i wszystko zaczęło się jakoś układać. Niestety w lipcu zdarzył się wypadek. W czasie pracy spadłem z dachu z wysokości 6 metrów. Odbijając się o rusztowanie, uderzyłem kręgosłupem w metalową rurkę i jestem teraz sparaliżowany od pasa w dół.”

Jak możemy również przeczytać właściciel firmy nie interesował się losem poszkodowanego pracownika i nie poczuwa się do odpowiedzialności. 28-latek leczy się w ośrodku rehabilitacyjnym jednak pobyt w nim będzie finansowany przez NFZ tylko do 28 listopada.

Pomóc można przez Fundację Siepomaga – LINK do zbiórki

Pamiętajmy, pomagamy również przez udostępnianie informacji o zbiórce w mediach społecznościowych, czy wśród naszych znajomych.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments