Funkcjonariusz z Posterunku Policji w Mikstacie, który podczas pełnionej służby przyjął zawiadomienie o kradzieży przyczepki samochodowej, około miesiąc później wracając po służbie do domu zatrzymał kierowcę, który użytkował skradzione mienie.

Zawiadomienie o kradzieży dwuosiowej przyczepki samochodowej o wartości 6000zł z miejscowości Kotłów zostało złożone na Posterunku Policji w Mikstacie 27 grudnia 2023 roku.

Funkcjonariusz, który przyjmował zawiadomienie, 23 stycznia wracając po zakończonej służbie do domu, w miejscowości Rososzyca zauważył pojazd, który holował przyczepę, odpowiadającą tej, którą opisał właściciel w zawiadomieniu. Nie zwlekając, zatrzymał on zestaw pojazdów, potwierdzając jednocześnie swoje przypuszczenia.

Kierujący pojazdem marki Renault, 39-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego oświadczył, że pojazd, którym kierował należy do niego, natomiast przyczepka jest własnością podróżującego z nim 45-letniego pasażera.

Prowadzone postępowanie nie potwierdziło ich zeznań, dlatego też 45-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego zatrzymano jako podejrzewanego o kradzież mienia. Mężczyzna nie przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Zobacz również: Ostrowscy policjanci zabezpieczyli spore ilości narkotyków
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments