Rafał Trzaskowski odwiedził dzisiaj nasz region /zdjęcia/ /wideo/

0

W sobotę, 4 lipca Rafał Trzaskowski, kandydat na Prezydenta RP przyjechał do Kalisza i Ostrzeszowa. W spotkaniach tych uczestniczyli również mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego.

Podczas swoich wystąpień Rafał Trzaskowski zachęcał do głosowania na siebie, mówił o swoich propozycjach, swojej wizji odpartyjnionej prezydentury. Jak przekonywał zgromadzone osoby prezydent powinien być platformą porozumienia dla wszystkich, bez względu na poglądy.

– Ja dzisiaj zapowiadam, że te rzeczy które są ważne dla moich konkurentów, takie jak walka z kryzysem klimatycznym, walka o silny samorząd, walka o demokratyczną Polskę, walka o apolityczną kancelarię prezydenta, to wszystko co jest ważne dla wyborców Szymona Hołowni, że tak dokładnie będzie – mówił podczas swojego wystąpienia w Ostrzeszowie, Rafał Trzaskowski.

Obok Rafała Trzaskowskiego została ustawiona druga mównica, gdzie jak mówił do zgromadzonych osób – „Ta mównica czeka na pana prezydenta Andrzeja Dudę, który nie chce podjąć wyzwania i stanąć do debaty.”

– Różnica między nami polega przede wszystkim na tym, że pan rezydent Andrzej Duda ma jednego szefa, Jarosława Kaczyńskiego, a moim szefem jesteście wy wszyscy – mówił Rafał Trzaskowski.

Więcej w poniższym materiałach wideo.

Rafał Trzaskowski jest dzisiaj w naszym regionie.

Opublikowany przez Twój Ostrów Sobota, 4 lipca 2020

W Ostrzeszowie pojawili się również zwolennicy prezydenta Andrzeja Dudy ze swoim transparentem.