fot: facebook.com/SIROstrow/

W nocy z 6 na 7 lutego w miejscowości Kamień (powiat Słupca) zaginął Mateusz Jasiński, lat 27, który choruje na schizofrenie. W akcji poszukiwawczej biorą udział ratownicy Grupy Szukamy i Ratujemy Ostrów.

W akcji poszukiwawczej od początku uczestniczą ratownicy Grupy Szukamy i Ratujemy Ostrów Wielkopolski.

Dzisiaj od godziny 10.30 w ponownych poszukiwaniach w miejscowości kamień udział brało ponad 100 osób w tym strażacy OSP z okolicznych miejscowości, ochotnicy oraz 15 ratowników SiR Ostrów. Poszukiwania koordynowane były przez Mobilne Centrum Koordynacji Poszukiwań SiR-01.

fot: KPP Słupca

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu ok. 35 lat, wzrost około 190 cm, oczy koloru niebieskiego, sylwetka krępa, włosy ciemne, ostrzyżone bardzo krótko, nos średni,  uszy normalne, uzębienie pełne, na czole i głowie widoczne blizny. Z zebranych informacji wynika, że mężczyzna prawdopodobnie był ubrany w szarą kurtkę, wzór w jodełkę oraz czarne buty.

Wszystkie osoby, który posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt pod numerem telefonu 63 274 12 11 – dyżurny słupeckiej policji lub w najbliższej jednostce policji pod numer alarmowy 112 lub numer alarmowy SiR 731 112 113. .
ŹRÓDŁOfacebook.com/SIROstrow/