Na portalu zrzutka.pl trwa właśnie zbiórka na leczenie Springer Spaniela Angielskiego – LERY’ego, przekornie zwanego FAFLOKIEM.

 

Jak możemy przeczytać na stronie zrzutki:

„Jako prezes towarzyszenia Szukamy i Ratujemy, ale również jako miłośnik zwierzaków, zwracam się do wszystkich którym los małego wojownika nie jest obojętny, z prośbą o ratowanie naszego najmniejszego i najmłodszego członka SiR – Springer Spaniela Angielskiego – LERY’ego, przekornie zwanego FAFLOKIEM. To facet o wielki sercu, choć dopiero kończy 16 tygodni.

Początkowe objawy wskazywały (pomimo przyjętej trzykrotnej dawki szczepionki) na parwowirozę.

Obecnie trwają badania w kierunku pasożytów, kokcydiozy, salmonelli, dziś się okazuje że mały nie ma praktycznie krwinek białych. Krwiste stolce,nic nie je, odwodniony, lewituje na granicy życia. Jest pod opieką najlepszych fachowców, ale……to kosztuje.

Kasia i Dawid, właściciele Fafloka, dokładają wszelkich starań, aby młodego postawić na nogi,ale już w tej chwili koszty leczenia sięgają tysiąca złotych, a to dopiero początek.

Faflok jest w SiR. A my Swoich nie zostawiamy !

Pomożecie ???

Wiem.

Pomożecie !!!”

 

Link do zrzutki. Możesz pomóc nie tylko poprzez wpłatę, ale również poprzez udostępnienie tego wpisy, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej akcji.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments