W opublikowanym wpisie w mediach społecznościowych radny miejski, Piotr Lepka, odniósł się do spotkania samorządowców jakie miało miejsce dzisiaj w Centrum Aktywności Lokalnej oraz najbliższej Sesji Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego, która odbędzie się zdalnie.

Jak możemy przeczytać w opublikowanym wpisie:

30. grudnia 2019 roku ze skromnością właściwą „Przyjaznemu Miastu” otwarto Centrum Aktywności Lokalnej – budynek miejski, którego remont pochłonął ponad 3 mln złotych. Dawna sala sesyjna zyskała nowe oblicze, miała służyć mieszkańcom naszego miasta i być ostrowskim centrum demokracji.

22. czerwca 2021 roku pokazał (nie po raz pierwszy zresztą), że Ostrów Wielkopolski za czasów „Przyjaznego Miasta” to studium przypadku, gdzie władza nie szanuje mieszkańców swojego miasta i profanuje demokrację. Tego dnia bowiem możliwe okazało się zorganizowanie spotkania w ramach projektu politycznego Pana Progresywnego Prezydenta Poznania, do którego akces zgłosili właściciele naszego miasta w osobach Beaty Klimek (znanej z bliskich relacji z apolitycznym Robertem Biedroniem i z zamiłowania do samorządu Miasta Gdańska) i Mikołaja Kostki (samorządowca z Ziemi Jarocińskiej, słynącego z apolityczności, dystansu do samego siebie i jeszcze bardziej do opinii mieszkańców Ostrowa).

23. czerwca 2021 roku (jeden dzień kalendarzowy później) niemożliwym w ocenie „Przyjaznego Miasta” jest zorganizowanie absolutoryjnej sesji Rady Miejskiej z udziałem radnych Rady Miejskiej, przedstawicieli mieszkańców wybranych w demokratycznej* formule (*z wyłączeniem radnej z Zębcowa, wybranej w formule oszukańczej).

Czy to kolejny crash-test władz z mieszkańcami Ostrowa po zeszłorocznej, majowej samowoli w postaci zawieszenia tablicy pamiątkowej ś.p. Pawła Adamowicza?

Aż strach pomyśleć co jeszcze może się wydarzyć w moim mieście. Szczęśliwie opinia publiczna ma swój rozum a łaska wyborców na pstrym koniu jeździ.

~ REGLAMENTOWANA SALA SESYJNA ~30. grudnia 2019 roku ze skromnością właściwą "Przyjaznemu Miastu" otwarto Centrum…

Opublikowany przez Piotra Lepkę Wtorek, 22 czerwca 2021

Czekamy na Państwa komentarze. Zgadzacie się ze słowami radnego?
Subscribe
Powiadom o
4 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

I ma racje i nie ma racji. Kwestia z jakiej strony spojrzeć. Fakt jest taki, że przykład idzie z góry (Warszawa), a tam robią gorsze rzeczy.

Crash-test po zawieszeniu tablicy? Ja wiem, że tablica naziolom udającym patriotów się nie podobała i ją zniszczyli. Reszta mieszkańców nawet nie wie że takie coś było.

Wiele rzeczy jest u nas robione pod publiczkę. Nie wiem, czemu to zdziwienie.

Radny jak dobrze pamiętam PIS-u narzeka, że inni robią to samo, co ich ukochany przywódca. Dobre.