Dzisiaj, w ostrowskim n-klubie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu TECHNO-GRANTY.

 

Projekt robota humanoidalnego wykonany przez Kamila Kalińskiego, Kubę Oleszczuka, Tomasza Płóciennika i Filipa Tomczyk uczniów ZST w Ostrowie otrzymał nagrodę Techno-Innovator.

Prezentacja robota podczas dzisiejszej gali:

 

W ramach III Edycji Konkursu TECHNO-GRANTY nagrody i tytułu otrzymali również:

W kategorii Techno-Kreator wyróżnienie otrzymali Mikołaj Drobnica, Damian Gomółka, Błażej Urbaniak, Michał Kudliński z ZSP CKU za przywrócenie świetności i modernizację układów ciągnika C 330.

Tytuł Techno-Kreator otrzymali Mikołaj Wasilewski, Julia Galińska, Karolina Szczepaniak z ZST za projekt „Zestaw pomiarowy do badania słonecznych instalacji grzewczych”.

W kategorii TECHNO-IDEA wyróżnienie otrzymał Jakub Jędrzejak z ZST za projekt „Urządzenie schładzające do napojów w puszkach”.

Tytuł V-CE TECHNO-IDEA otrzymali Kaper Adler oraz Patryk Markowski z ZST za projekt „Lokalizator i opaska informująca o aktualnym stanie zdrowia  oraz lokalizacji”

Tytuł TECHNO-IDEA otrzymał Wiktor Tetrzona za projekt „Wykonanie prototypu maszyny do recyklingu przewodów elektrycznych.

Tak dzisiaj o konkursie Techno Granty mówił podczas dzisiejszej gali Starosta Ostrowski Paweł Rajski. Szczegóły w poniższym materiale wideo.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments