Trasę licząca 34 km pokonają w najbliższą niedzielę, 29 maja rowerzyści, którzy wezmą udział w rodzinnym rajdzie rowerowym po drogach Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej.

Rowerzyści wyruszą o godz. 10:00 sprzed kaliskiego ratusza i pojadą przez miejscowości: Nowe Skalmierzyce, Boczków, Droszew, Kotowiecko, Kościelna Wieś, a następnie wrócą do Kalisza. Przerwę zaplanowano w miejscowości Kurów.

Rajd zakończy się na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Majków w Kaliszu. Dla uczestników przewidziano poczęstunek, upominki oraz możliwość serwisu roweru.

Zapisy prowadzone są drogą elektroniczną pod linkiem https://elektronicznezapisy.pl/event/7123.html oraz można zgłosić swój udział w dniu rajdu. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Każdy uczestnik zobowiązany jest dostarczyć przed rajdem wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz podpisaną klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych w Biurze SAKO w związku z RODO, najpóźniej w godz. 9:00 – 9:30 w punkcie rejestracyjnym rajdu – ratusz, Główny Rynek 20.

Regulamin rajdu dostępny jest na stronie Stowarzyszenia Aglomeracja Kalisko-Ostrowska.
ŹRÓDŁOUM Kalisz
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments