fot: policja.pl

Policja w związku z prowadzonymi postępowaniami w sprawie protestu rolników w dniu 13 marca 2019 roku na Placu Artura Zawiszy w Warszawie opublikowała zdjęcia 35 osób, które w nim uczestniczyły, a których tożsamość nie została dotychczas ustalona.

W piątek, 15 marca, Zarząd Dróg Miejskich m.st. Warszawy złożył wniosek o ściganie karne sprawców zniszczenia bitumicznej nawierzchni jezdni w miejscu odbywania się protestu, gdzie straty oszacowane zostały na kwotę prawie 34 tysięcy złotych.

Jak można przeczytać na stronie policja.pl „Ponadto w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa III prowadzone są czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia jakie miało miejsce na Placu Artura Zawiszy w Warszawie w dniu 13 marca 2019 roku. Nieustalone dotąd osoby, działając z pobudek chuligańskich, wspólnie i w porozumieniu poprzez rozsypanie jabłek, obornika, słomy i palenie opon zakłóciły porządek publiczny. Ponadto osoby te utrudniały ruch pojazdów oraz zanieczyściły drogę publiczną.”

Na stronie policja.pl opublikowane zostały wizerunki osób, których tożsamość nie została dotychczas ustalona, a zostały one zarejestrowane przez system kamer monitoringu miejskiego. W proteście tym brali udział między innymi rolnicy z naszego regionu.
ŹRÓDŁOpolicja.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments