Niemal 80 osób wzięło udział w II Rajdzie Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej, który odbył się w minioną sobotę. Miłośnicy dwóch kółek z terenu całej Aglomeracji mieli do pokonania trasę o długości prawie 50 kilometrów.

W sobotę 3 października odbył się II Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej w którym wzięło udział niemal 80 osób. Cykliści wyruszyli o godzinie 10:00 sprzed kaliskiego ratusza i przejechali przez Skarszewek, Borków Nowy, Dębe, Józefinę, okrążyli zalew Murowaniec, pojechali dalej przez Pośrednik, Koźminek, Stary Nakwasin, Rożdżały i z powrotem do Kalisza.

Rajd zakończył się wspólnym piknikiem w Centrum Edukacji Leśnej przy ul. Gajowej, gdzie na każdego z uczestników czekał pamiątkowy medal i poczęstunek, w tym m.in. kiełbasa z grilla czy grochówka. Medale wręczali m.in. Mateusz Podsadny, Wiceprezydent Miasta Kalisza i Marcin Cieloszyk, Sekretarz Miasta Kalisza.

Organizatorami przedsięwzięcia byli Miasto Kalisz, Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska oraz Klub Turystyki Rowerowej „Cyklista”.  Za serwis podczas rajdu odpowiadała firma Rowerowy Młyn.
ŹRÓDŁOStowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments