W dniu 31 stycznia w wyniku uderzenia samochodu w drzewo 21-letnia Luiza Majusiak trafiła do ostrowskiego szpitala, gdzie wprowadzona została w stan śpiączki farmakologicznej. Teraz po wybudzeniu potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie i kosztowną rehabilitację.

W ubiegłym tygodniu 21-latka wybudziła się, jednak w wyniku obrażeń doszło do uszkodzeń czaszkowo-mózgowych, przez co ma problemy ze wzrokiem, mową oraz prawostronny niedowład kończyn. Potrzebna jest kosztowna rehabilitacja oraz sprzęt rehabilitacyjny, której koszty sięgają 24.000 zł miesięcznie.

Dlatego też rodzina zorganizowała została zbiórka pieniędzy na pomoc finansową dla 21-latki, w którą włączyli się również strażacy ochotnicy z Ligoty.

Pomoc można przekazać za pomocą przekazania swojego 1% z podatku dochodowego lub o bezpośrednią wpłatę na numer konta bankowego.

Santander Bank Polska S. A
32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
KOD SWIFT/BIK:
WBK PPL PP
Tytułem przelewu:
dla LUIZY MAJUSIAK

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w deklaracji PIT podać nr KRS: 0000272272
Cel szczegółowy: dla Luizy Majusiak

Każdy z nas może udzielić pomocy, a ostrowianie nie raz pokazali, że umieją pomagać. Dlatego też prosimy o udostępnienie, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tej akcji.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments