Rozpoznajesz? Jest poszukiwany przez Policję

0

Kaliscy policjanci w ramach prowadzonego postępowania w sprawie przywłaszczenia mienia i kradzieży z włamaniem zabezpieczyli nagranie monitoringu, który zarejestrował sylwetkę mężczyzny, mogącego mieć związek z tą sprawą.

Do zdarzenia doszło we październiku tego roku i jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy nieznany sprawca przywłaszczył plecak pozostawiony przez pokrzywdzonego na przystanku autobusowym, a następnie przy użyciu karty bankomatowej, która znajdowała się wewnątrz dokonał pięciu płatności zbliżeniowych w różnych punktach handlowych na terenie Kalisza.

Policjanci zabezpieczyli zapis nagrania z monitoringu, na którym została zarejestrowana sylwetka mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy posiadają informacje na temat osoby, której zdjęcia opublikowano proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Kaliszu prowadzącym postępowanie sierż. szt. Błażejem Bończak pod numerami telefonów: 47 77 51 392, 47 77 51 364 lub 47 77 51 900.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments