Policjanci z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce zajmujący się sprawą niekorzystnego rozporządzenia mieniem opublikowali wizerunek mężczyzny podejrzewanego o przywłaszczenia mienia, który mógł działać na terenie całego kraju.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Sprawca wprowadził w błąd najemcę i posłużył się dowodem osobistym oraz tożsamością innej osoby i zawarł umowę najmu lokalu przy ul. Żurawia w Poznaniu.

Ponadto ten sam mężczyzna podejrzewany jest o to, że posłużył się dokumentem tożsamości innej osoby i zawarł umowy na wypożyczenie sprzętu budowlanego. Może mieć on związek również z innymi przestępstwami o podobnym charakterze, m.in. przywłaszczenia odkurzacza przemysłowego oraz myjki ciśnieniowej do którego doszło na terenie Kościana. 

Dodatkowo z informacji uzyskanych przez policjantów wynika, że podejrzewany o te czyny mężczyzna, mógł dokonać przestępstw o podobnym charakterze na terenie całego kraju. 

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub były świadkami tych zdarzeń, policjanci proszą o kontakt z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12, 112 lub mailowo dyzurny.poznan-jezyce@po.policja.gov.pl.

Zobacz również: Przejechał psa na pasach. Poszukiwani są świadkowie
ŹRÓDŁOpoznan.policja.gov.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments