Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja

0

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu w ramach prowadzonego postępowanie w sprawie kradzieży poszukują mężczyzny, którego sylwetka została zarejestrowana na monitoringu i może on mieć związek z tą sprawą.

Do zdarzenia doszło we wrześniu tego roku. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy nieznany sprawca ukradł portfel należący do pokrzywdzonego, a następnie przy użyciu kart bankomatowych, które znajdowały się w środku, dokonał sześciu płatności zbliżeniowych w różnych punktach handlowych i usługowych na terenie Kalisza.

Policjanci zabezpieczyli zapis nagrania z monitoringu, na którym została zarejestrowana sylwetka mężczyzny mogącego mieć związek z tą sprawą.

fot: KMP w Kaliszu

Wszystkich, którzy posiadają informacje na temat osoby, której zdjęcia publikujemy proszone są o kontakt z funkcjonariuszem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Kaliszu prowadzącym postępowanie sierż. szt. Błażejem Bończak pod numerami telefonów: 47 77 51 392, 47 77 51 364 lub 47 77 51 900.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.
ŹRÓDŁOkalisz.policja.gov.pl
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments